O FIRMIE

logoNasza firma PARTNERSTAL zajmuje się produkcją garaży blaszanych oraz innych konstrukcji na zamówienie. Naszą specjalnością są wytrzymałe, a przy tym tanie garaże blaszane, które umożliwiają komfortowe i bezpieczne przechowywanie pojazdów, tym ich ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne rozwiązania, wśród których każdy może znaleźć odpowiadającą mu pod każdym względem opcję. Oferowane przez nas blaszaki to trwałe i funkcjonalne konstrukcje, które stanowią tańszą alternatywę dla tych tradycyjnych, murowanych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta – na zamówienie produkujemy modele w różnych wymiarach i konfiguracjach.
Produkujemy ponadto niezawodne hale stalowe oraz mniejsze konstrukcje, w tym wiaty śmietnikowe czy kojce dla psów. W naszej ofercie znajdują się też bramy garażowe, świetliki i inne dodatki, zgodnie z potrzebami Klienta.
W następujących lokalizacjach mogą Państwo zamówić nasze garaże blaszane: zachodniopomorskie, Wielkopolska, pomorskie, kujawsko-pomorskie, a ponadto lubuskie i warmińsko-mazurskie. Na tym terenie zapewniamy pełną obsługę wraz z dojazdem i montażem.
Oferowane przez naszą firmę produkty zostały docenione nie tylko w kraju – również eksportujemy je między innymi do Niemiec i Szwecji.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!