Projekty

BIURO PROJEKTOWE

W biurze projektowym pracuje  inżynierowie i technologów budownictwa. Dzięki ścisłej współpracy między działami projektowymi i produkcją możemy mieć pewność, że nasze konstrukcje są nie tylko doskonale przemyślane i wytrzymałe, lecz także bardzo ekonomiczne i tanie.

Opieczętowane i podpisane wysyłamy pocztą w przeciągu 2-3 tygodni od dnia złożenia zamówienia. Czas ich realizacji ustalany jest indywidualnie.

Wszystkie projekty tworzone są w oparciu o kody zamieszkania lub budowy. Spełniają one wysokie wymagania wytrzymałościowe. Każdy  projekt jest dostosowany do konkretnego kodu.

Każda budowana hala przez nas tworzona jest zgodnie z indywidualnymi sugestiami inwestora. Staramy się w maksymalny sposób dostosować nasze konstrukcje do wymagań. Dodatkowo każdemu  klientowi umożliwia bezpośredni kontakt z inżynierem odpowiedzialnym za jego projekt.

Nasi projektanci podejmują współpracę z architektami. Udostępniamy dokumentację projektową, tak by w znacznym stopniu ułatwić proces realizacji inwestycji.

 

PROJEKTY TYPOWE

Projekty typowe określamy projekty konstrukcyjne hal, tworzone w całości przez nasze biuro projektowe. Są to projekty konstrukcji o różnych wymiarach w atrakcyjnych ekonomicznych i wizualnie wariantami budynków wielkopowierzchniowych.

Wybierając nasz projekt inwestor ma pewność, że stworzona na jego podstawie hala będzie budynkiem zoptymalizowanym pod kątem wytrzymałości i kosztów wykonania.

Zaletą naszych projektów typowych należą:

– Krótki czas

– Niski koszt

– Szeroki wybór dostępnych wymiarów konstrukcji

– Dostosowanie do wszelkich warunków lokalizacji

Powierzchnie magazynowe są  najczęściej poszukiwanych przez przedsiębiorców. Każda firma, która jest firmą powinna mieć bezpieczny i funkcjonalny magazyn. Miejscem, w którym znajdziesz doskonałej jakości projekty hal do wielu zastosowań, jest firma Partnerstal. Jesteśmy firmą działającą na rynku Polskim Niemieckim, Szwedzki, Holenderskim, Francuskim. Zaufanie klientów zyskaliśmy dzięki ciągłym wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań, by projekt hali i jej wykonanie doskonale spełniało wymagania każdego klienta. Dlatego też, w swojej ofercie posiadamy hale magazynowe, rolnicze oraz inwentarskie ogrodzenia, pokrycia dachowe, ogrodzenia budowlane i posesyjne.

 

PROJEKTY indywidualne

Staramy się aby każda budowana przez nas hala dostosowana była w maksymalnym stopniu do potrzeb naszego klienta. Niekiedy oznacza to, iż oferowane przez nas rozwiązania typowe nie wystarczają. Z tego względu nasi projektanci, przy ścisłej współpracy z działem handlowym oraz architektami, tworzą projekty indywidualne. Są one w całości oparte na zdefiniowanych potrzebach klienta oraz wizji architektonicznej danego budynku. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wiedzy, każda taka konstrukcja jest zoptymalizowana pod względem wytrzymałościowym i ekonomicznym. Możliwa jest również realizacja konstrukcji z projektów zewnętrznych, dostarczonych nam przez inwestora. W takim wypadku zazwyczaj jesteśmy w stanie stworzyć projekt zamienny, optymalizujący planowaną konstrukcję.

Wybór projektu indywidualnego daje szerokie możliwości w określeniu rozmiaru i kształtu planowanej hali, przy zachowaniu wszelkich wymogów jakościowych i dostosowaniu do stref śniegowych i wiatrowych. W zależności od konieczności lub życzenia inwestora przystosowany może być również rodzaj projektowanej konstrukcji, ilość niezbędnych podpór wewnętrznych (jeśli są konieczne), kąt spadku dachu, czy też konieczność zastosowania suwnicy oraz innych dodatkowych elementów wyposażenia.

Do największych zalet projektów indywidualnych należą:

Dostosowanie do indywidualnej wizji inwestora

Elastyczność w wyborze rodzaju konstrukcji i jej wymiarach

Optymalizacja wytrzymałości hali

Dostosowanie do stref śniegowych i wiatrowych oraz wszelkich warunków klimatycznych

Wysoka jakość zarówno projektu jaki i wykonania budynku